Emapa poprowadzi na Euro 2012
Emapa partnerem Spółki PL.2012
Łódzka Emapa podpisała umowę partnerską ze spółką PL.2012. Na mocy umowy Emapa ma wzbogacić warstwy dany dotyczące zbliżających się mistrzostw o atrakcyjne wizualizacje na interaktywnej mapie.
Na stronie www.2012.org.pl dostępna jest interaktywna mapa Polski z zaznaczonymi miastami gospodarzami mistrzostw, dostarczona właśnie przez Emapę. Mapa ta jest oparta o autorską technologię spółki - EMAPI, dzięki czemu jest jednej strony prosta i intuicyjna w obsłudze, a z drugiej umożliia wykonywanie szeregu zaawansowanych operacji oraz bezproblemową rozbudowę serwisu.
Dzięki temu rozwiązaniu, każdy kibic może teraz odszukać dowolną lokalizację, wyznaczyć trasę dojazdu do wybranego punktu, sprawdzić aktualne utrudnienia w ruchu (pozyskiwane od GDDKiA), a także odnaleźć przystanek autobusowy, wybraną restaurację czy stację benzynową na terenie całej Polski. Czytelne ikony w kształcie piłek przekierują odwiedzającego stronę do szczegółowych informacji na temat miasta gospodarza Euro 2012. W poszczególnych podzakładkach opisane są aktualności, najważniejsze inwestycje oraz zaprezentowane zdjęcia z Gdańska, Poznania, Warszawy i Wrocławia.
Mapa będzie cały czas rozwijana i rozbudowywana o kolejne atrybuty - atrakcyjne przede wszystkim dla kibiców.
źródło: Emapa
Dodaj do Google+:
